HDF dla LG Electronics

    HDF sp. z o.o., specjalizująca się w tworzeniu oprogramowania do zarządzania procesami, zawarła kontrakt z LG Electronics Wrocław sp. z o.o.
    W pierwszym etapie kontraktu HDF będzie odpowiedzialna za dostarczenie oraz kompleksową obsługę (instalację, konfigurację zgodnie z oczekiwaniami klienta oraz opiekę serwisową) sprzętu do automatycznej identyfikacji dla LG Electronics Wrocław. Do dwóch hal produkcyjnych firmy – o łącznej powierzchni 77 000 m2 – HDF dostarczy m.in.: sieć radiową 802.11a/g Cisco, okablowanie, przemysłowe czytniki kodów kreskowych (wersje radiowe oraz kablowe), najnowszej generacji przenośne komputery radiowe z wbudowanym czytnikiem kodów kreskowych Symbol MC9090, przemysłowe drukarki etykiet Zebra oraz materiały i akcesoria niezbędne do nieprzerwanego, całodobowego funkcjonowania fabryki.
    Systemy pozwolą m.in. na lepszą kontrolę procesu produkcji oraz efektywne zarządzanie magazynem. Z urządzeń korzystać będzie 100 użytkowników. HDF została wybrana spośród kilku podmiotów w konkursie ofert.
    HDF sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu i biurem handlowym w Warszawie, to polska firma utworzona w 1998 roku. Jej specjalnością jest kompleksowa obsługa w zakresie oprogramowania do zarządzania procesami w firmie – ze szczególnym uwzględnieniem indywidualizacji systemów oraz ich integracji z już istniejącymi. Najwyższą jakość usług HDF tworzy również serwis posprzedażowy oraz zapewniane przez firmę szkolenia. Ważnym segmentem działalności HDF jest oprogramowanie magazynowe dla średnich i dużych firm. Oferta obejmuje ponadto m.in. projektowanie i wdrażanie: rozległych bazodanowych systemów informatycznych, specjalistycznego oprogramowania do obsługi kodów kreskowych. HDF jest również dystrybutorem renomowanego sprzętu do automatycznej identyfikacji. Firma jest światowym liderem pod względem liczby opracowanych kodów kreskowych: HDF stworzyła system obsługujący ponad 100 ich rodzajów. Dalsze informacje na: www.hdf.com.pl.