Exact Systems przejmuje Insorter i wzmacnia pozycję na rynku

Exact Systems sp. z o.o., polski dostawca usług kontroli, selekcji i naprawy komponentów dla motoryzacji, przejął wrocławską firmę Insorter.

Spółka Insorter to firma usługowa w branży elektronicznej i motoryzacyjnej, specjalizująca się w naprawie komponentów związanych z elektroniką. W ciągu roku istnienia zdobyła takich klientów, jak: Jabil Circuit, Lacroix Electronics i Flextronics.

? Rok 2007 zapowiada się doskonale. Stale umacniamy naszą pozycję i zwiększamy udziały rynkowe. Zakładam dalszy rozwój sieci oddziałów oraz wachlarza oferowanych usług. Dzięki połączeniu sił możemy wspólnie realizować kolejne założenia strategii, m.in. kompleksową i elastyczną obsługę klientów z różnych branż ? podkreśla Paweł Gos prezes Zarządu Exact Systems.

Zgodnie z modelem przyjętym przez spółkę Exact Systems będzie w dalszym ciągu oferował rozwiązania dla przemysłu motoryzacyjnego, z kolei Insorter będzie dedykowany branży elektronicznej. Wspólna strategia zakłada optymalizację procesów ? z myślą o skróceniu czasu realizacji, zmniejszeniu kosztów administracyjnych i logistycznych; m.in. przy wykorzystaniu powiększonej infrastruktury i rosnącej liczby oddziałów w kraju i zagranicą. W efekcie poszerzy się zakres współpracy między Exact Systems a dotychczasowymi klientami oraz zwiększy się liczba odbiorców w nowych segmentach rynku.

Więcej na www.controlengpolska.com