Loading Events

« All Events

Robo Challenge 2024

9 October - 10 October

Tegoroczna, czwarta już edycja Robo Challenge odbędzie się dniach 9 oraz 10 października 2024 r. we Wrocławiu. Wydarzenie to wielowymiarowa przestrzeń wymiany doświadczeń i kontaktów z zakresu automatyki i robotyki przemysłowej.

Do udziału w części biznesowej oraz konferencyjnej Organizatorzy zapraszają wszystkie osoby zainteresowane oraz związane zawodowo z tymi dziedzinami. Producentów (bez względu na branżę), właścicieli film zainteresowanych automatyzacją i robotyzacją procesów produkcyjnych, pasjonatów, sektor R&D.

Na miejscu będzie można zobaczyć pełne spektrum robotów przemysłowych w aplikacjach oddających realne procesy produkcyjne. To również okazja do skorzystania ze szkoleń w zakresie podstaw programowania systemów: bezpieczeństwa, PLC, transportowych, wizyjnych, wymiany narzędzi, napędowych, wielu innych.

Eksperci udzielą wsparcia w zakresie projektowania procesów zrobotyzowanych oraz pomogą w lepszym zrozumieniu oraz doborze wspierających procesy elementów automatyki.

Do udziału w zawodach i walki o tytuł zwycięzcy zespoły reprezentujące firmy zajmujące się integracją robotów oraz wyższe uczelnie techniczne z całego kraju.

Robo Challenge to wyjątkowo kompleksowa okazja do aktualizacji i poszerzenia kompetencji w bardzo ważnej i aktualnej dziedzinie jaką jest szeroko pojęta automatyzacja i robotyzacja.

Details

Start:
9 October
End:
10 October
Website:
https://robochallenge.pl/

Venue

Wrocław