Endress+Hauser otworzy nowy ośrodek sprzedaży w Grecji

    Endress+Hauser zamierza otworzyć w Grecji nowy ośrodek sprzedaży. Grupa specjalizuje się w oprzyrządowaniu do pomiarów przemysłowych oraz w rozwiązaniach automatyki. Zgodnie z planem ma przejąć 60-procentowy udział w ateńskiej firmie I&G Automation S.A. 
    Przemysł w Grecji rozwijał się do tej pory dobrze, przez co, oprócz zapotrzebowania na oprzyrządowanie i komponenty systemowe oferowane przez Endress+Hauser, wzrosło również zapotrzebowanie na usługi  i rozwiązania. ? Dzięki inwestycji w nowy ośrodek sprzedaży będziemy w dalszym ciągu pracować dla naszych klientów, tak jak to robiliśmy przez minione dekady ? powiedział Michael Ziesemer, odpowiedzialny za sprzedaż i marketing w grupie Endress+Hauser.
    ? Mamy zamiar wykorzystać możliwości naszego greckiego oddziału w przyszłości  w obszarze rozwiązań automatyki również w projektach na Bliskim Wschodzie ? dodał Michael Ziesemer. 
    Trzydziestoosobowy zespół ludzi, pracujących w Atenach oraz w Salonikach, w północnej części kraju, pomaga klientom i realizuje projekty. Główny nacisk został położony na oczyszczalnie ścieków oraz przemysł paliwowy.