Elmark Automatyka ? Moxa UC-7408-CE ? wbudowany komputer przemysłowy

UC-7408-CE to małych rozmiarów, energooszczędny wbudowany komputer przemysłowy firmy Moxa. Urządzenie to przeznaczone jest do działania wszędzie tam, gdzie wymagane jest zbieranie i przetwarzanie danych oraz sterowanie szeregiem urządzeń końcowych.
UC-7408-CE wyposażony został w 8 portów RS- -232/422/485, 8 wejść oraz 8 wyjść cyfrowych, dwa interfejsy do sieci Ethernet 10/100BaseT (X), PCMCIA, port CompactFlash oraz możliwość rozszerzenia o kartę WiFi. Wbudowany procesor RISC Intel XScale IXP-422 oraz 128 MB RAM i 32 MB pamięci Flash (istnieje możliwość rozbudowy do 4 GB) z systemem JFFS2 jest bardzo stabilną i niezawodną platformą sprzętową dla wszelkiego rodzaju aplikacji przemysłowych. Ponadto zainstalowany, gotowy do użycia system WinCE 5.0 wraz z bibliotekami C/C++, VB. NET/C# stanowi otwarte i wygodne środowisko dla Twoich programów.
UC to seria wbudowanych komputerów przemysłowych firmy Moxa, charakteryzujących się niezwykle wysoką niezawodnością działania, bogatą gamą interfejsów oraz szerokimi możliwościami w programowaniu. www.elmark.com.pl