Drukarka Bluemark CLed ? W wersji Plug-and-Play

Nowa drukarka Bluemark CLed produkcji Phoenix Contact sprawia, że drukowanie standardowych kart oznaczników UniCard do złączek szynowych, przewodów, kabli, urządzeń i aparatów, jest tak proste jak drukowanie na kartkach papieru.

Kompletny system zawierający drukarkę Bluemark CLed oraz notebook z zainstalowanym oprogramowaniem do projektowania listew i drukowania oznaczników Clip Project, umożliwia natychmiastowe drukowanie zaraz po jego włączeniu ? bez dodatkowych instalacji ani ustawień. Po prostu podłącza się drukarkę po przez port USB do notebooka i można już drukować. Unikatowa technologia utrwalania wydruków za pomocą promieni UV umożliwia szybkie, nawet do 10 000 oznaczników na godzinę oraz przyjazne otoczeniu i środowisku wydruki. Bezrozpuszczalnikowy tusz sprawia, że drukarka BLUEMARK nadaje się zarówno do drukowania w środowisku biurowym jak i bezpośrednio na warsztatach prefabrykatorskich, zapewniając opisy wyjątkowo odporne na zarysowania i ścieranie.

Nieustannie powiększający się zakres oznaczników UniCard dostępny jest w dużej ilości wariantów, kolorów i rozmiarów, do wszystkich aplikacji zawierających złączki szynowe, przewody, kable i urządzenia.
Drukarka Bluemark CLed jest częścią systemu opisowego Phoenix Contact. Dane dotyczące oznaczników mogą być przesyłane do drukarki bezpośrednio z programów projektowych CAE po przez zcentralizowany program do planowania i opisywania – Clip Project.

www.eltron.pl