Datalogic ? Czytnik do zastosowań przemysłowych

Czytnik Dragon Datalogic jest przystosowany do najbardziej wymagających i najtrudniejszych zadań w przemyśle i logistyce. Jego wytrzymały mechanizm został zaprojektowany tak, aby sprostać ekstremalnym warunkom (odporny na upadki z wysokości 2 metrów), zachowując przy tym wydajność i dokładność niezmienną przez długi okres użytkowania. Klasa szczelności czytnika to IP64, co oznacza, że jest on w pełni odporny na kurz i wodę. Niezawodność czytnika Dragon została potwierdzona w licznych testach przeprowadzonych przez firmę Datalogic przed wprowadzeniem urządzenia na rynek.

Ergonomiczny w zastosowaniu, nieskomplikowany w obsłudze Dragon firmy Datalogic jest odpowiednim narzędziem do zarządzania łańcuchem dostaw, przepływami materiałowymi w magazynach oraz w procesach produkcyjnych i logistycznych.

Opatentowany green spot (?zielony wskaźnik?) firmy Datalogic został zainstalowany w nowym Dragon, tak aby wskaźnik był jaśniejszy i dobrze widoczny z odległości 80/90 cm, potwierdzając poprawność odczytów bezpośrednio na kodzie. Ponadto na czytniku zostały umieszczone dwie diody LED (Patent Datalogic) ? w ten sposób dioda LED jest łatwo widoczna w każdych warunkach i pod każdym możliwym kątem, przyspieszając tym samym pracę operatora.

Zasięg odczytu to od 10 cm do 10 m. Dragon został wyposażony w pojedynczy multiinterfejsowy RS232, Wedle i Wand, USB oraz ładowarkę akumulatorów (cztery gniazda), uchwyt i podstawkę.

Operatorzy mogą przemieszczać się swobodnie dzięki funkcji automatycznego roamingu.

www.datalogic.com/dragon