Cognex otwiera oddział w Polsce

Firma Cognex, specjalizująca się w dziedzinie przemysłowych systemów wizyjnych, otworzyła nowy oddział we Wrocławiu.
Wiedza systemowa sięgająca od jednostkowych rozwiązań po całość procesów stanowi trzon filozofii firmy Cognex. Jej klienci mają do dyspozycji niezwykle bogate portfolio produktów obejmujące sprzęt oraz oprogramowanie wizyjne.
Dzięki inżynierom aplikacyjnym w nowym oddziale klienci mają dostęp do olbrzymiej wiedzy technologicznej oraz bogatego doświadczenia w zakresie aplikacji wizyjnych w niemalże wszystkich branżach. W minionych dekadach rozwiązania zaoferowane przez firmę Cognex odegrały istotną rolę w światowym rozwoju systemów wizyjnych oraz wyznaczyły nowe trendy. Obszerna oferta narzędzi i oprogramowania obejmuje rodziny produktów, do których należą współpracujące z komputerem PC oprogramowanie wizyjne VisionPro, kompaktowe i autonomiczne systemy wizyjne In-Sight, czujniki wizyjne Checker, czytniki ID DataMan oraz systemy inspekcji powierzchniowej SmartView. Do najrozmaitszych zastosowań oferowana jest cała gama produktów do dwu- i trójwymiarowego przetwarzania obrazu, kontroli jakości, inspekcji, kontroli obecności oraz pełnego śledzenia drogi produktów za pomocą czytników i weryfikatorów kodów ID.
? Rozwijający się polski rynek wymaga krótkich dróg w szybkim transferze wiedzy ? powiedział Vincent Gillaux, menedżer ds. sprzedaży w regionie Europy Wschodniej z okazji otwarcia nowego biura we Wrocławiu
Filia: Cognex Polska
Ul. Strzegomska 2-4
53-611 Wrocław
Tel.: 71 77 60 752 www.cognex.com