Automatyka przemysłowa w ofercie Passus

    Grupa Passus rozszerza portfolio o usługi IT w obszarze automatyki przemysłowej obejmujące m.in.: wdrażanie rozwiązań do projektowania, wizualizacji i kontroli procesów produkcyjnych, integrację zastanych systemów z obszaru automatyki przemysłowej i implementację narzędzi umożliwiających wielowymiarową analizę danych zarówno z systemów HMI/ SCADA, jak i bezpośrednio z urządzeń automatyki przemysłowej. Oferta Passus bazuje na rozwiązaniach firmy Iconics, jednego z największych na świecie, niezależnych dostawców systemów HMI/ SCADA.

    Systemy analityczne Iconics umożliwiają integrację i przetworzenie danych pochodzących z różnych urządzeń i systemów automatyki przemysłowej (HMI/SCADA). Zaawansowane możliwości analizy i prezentacji danych zapewniają dostęp do kluczowych informacji związanych z pracą urządzeń. Pozwalają zwiększyć efektywność, jakość i stabilność procesów technologicznych lub produkcyjnych.

    ?Konieczność stałego monitorowania kosztów produkcji, eksploatacji budynków, emisji zanieczyszczeń, to codzienność wielu firm. Niestety z uwagi na rozproszenie systemów kontrolujących poszczególne parametry analiza danych jest w wielu przypadkach czasochłonna. Systemy Iconics pozwalają szybko uzyskać wiedzę niezbędną do podjęcia właściwej decyzji. Usługi, które oferujemy na bazie rozwiązań Iconics, są naturalnym rozszerzeniem naszej oferty i wynikają z wieloletniego doświadczenia Grupy w zakresie narzędzi analitycznych i systemów prezentacji wskaźników oraz informacji zarządczej? ? mówi Magdalena Bogucka, Junior Business Development Manager Grupy Passus.