Automatycy i robotycy na start!

Jeszcze tylko kilka dni, do 7 lutego 2011 r. , można zgłaszać swój udział w zawodach narciarsko-snowboardowych ASTOR Winter Cup 2011, które odbędą się w Kluszkowcach koło Czorsztyna. Organizator ? firma ASTOR ? rozszerza grupę adresatów sportowej rywalizacji na stoku, do wszystkich pracujących w branży automatyki i robotyki wraz z rodzinami, co ma na celu zintegrowanie środowiska. Impreza odbędzie się już 27 lutego!

ASTOR Winter Cup 2011 to rozpoczynająca cykl, pierwsza edycja zawodów narciarsko- snowboardowych o Puchar Prezesa ASTOR – Stefana Życzkowskiego, który jest zapalonym miłośnikiem sportów zimowych i szusowania na stoku. Na starcie spotkają się klienci, partnerzy i dostawcy ASTORa oraz pracownicy firm z branży automatyki i robotyki wraz z rodzinami. Inicjatywa ma zachęcić całe rodziny do wspólnej zabawy na stoku i dodatkowo, poprzez otwartą formułę, stwarza możliwości poznania ludzi z branży oraz wymiany opinii.

Zainteresowani udziałem w imprezie mają już tylko 3 tygodnie na skompletowanie sprzętu narciarskiego lub snowboardowego oraz na poprawę kondycji, ponieważ zawody mają charakter profesjonalny i zostaną przeprowadzone zgodnie z narciarskim regulaminem sportowym. Gmina Czorsztyn objęła wydarzenie Honorowym Patronatem.

Organizator przewiduje przeprowadzenie dwóch przejazdów slalomu gigant w konkurencji narciarskiej i snowboardowej. Zawody będą odbywały się w różnych grupach wiekowych, a dla najlepszych, oprócz bezcennej satysfakcji z miejsca na podium, czekają nagrody.

ASTOR zapewnia atrakcje dla wszystkich gości, w tym również dla najmłodszych uczestników. ASTOR Winter Cup to nie tylko sportowa rywalizacja, ale także wspólna zabawa i aktywne spędzanie czasu w gronie rodziny i przyjaciół. Dodatkowo, dla tych, którzy traktują zawody jako wydarzenie towarzyskie i cenią sobie sportowe emocje, jednak bez czynnego udziału w zawodach ? przewidziano Pakiet Kibica.

Na zgłoszenia czekamy tylko do 7 lutego 2011.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo na dedykowanej stronie:
www.astor.com.pl/astorwintercup2011