ASTOR zaprasza na wspólne szusowanie

  4 marca, stok w Kluszkowcach wypełnią najlepsi, najaktywniejsi w branży automatyki, informatyki i robotyki – narciarze i snowboardziści, startujący w drugich zawodach ASTOR Winter Cup 2012. Organizatorem wydarzenia jest firma ASTOR, która do sportowej rywalizacji zaprasza wszystkich pracujących w branży miłośników białego szaleństwa. Zawodnicy zmierzą się w konkurencji – slalom gigant. Program ASTOR Winter Cup zakłada atrakcje nie tylko dla zawodników, ale i dla kibiców, w tym również tych najmłodszych. ASTOR zaprasza wszystkich chętnych z rodzinami, przyjaciółmi i partnerami w biznesie do udziału w najlepszej sportowej imprezie tej zimy!

  Pomysłodawcą ASTOR Winter Cup jest prezes krakowskiej spółki ASTOR – Stefan Życzkowski – miłośnik szusowania na nartach. „Nasza firma na co dzień dostarcza rozwiązania z zakresu automatyki i robotyki przemysłowej, tym bardziej cieszy nas, udany zeszłoroczny debiut w roli organizatora tak dużej imprezy sportowej” – wspomina prezes ASTORa.

  Impreza ma zachęcić całe rodziny do wspólnej zabawy na stoku i dodatkowo, poprzez otwartą formułę, stwarza możliwości poznania ludzi z branży oraz wymiany opinii. Szczególną uwagę organizator skupia na najmłodszych uczestnikach. Z myślą o tej grupie planowane są dodatkowe zabawy i atrakcje, w tym szkółka narciarska.

  Podobnie jak w ubiegłym roku zawody będą miały charakter profesjonalny i zostaną przeprowadzone zgodnie z narciarskim regulaminem sportowym, dzięki czemu sportowych emocji z pewnością nie zabraknie.

  Organizator przewiduje przeprowadzenie dwóch przejazdów slalomu gigant w konkurencjach: narciarskiej i snowboardowej. Zawody będą odbywały się w różnych grupach wiekowych, a dla najlepszych, oprócz bezcennej satysfakcji z miejsca na podium, czekają nagrody. Osoby, które nie uprawiają czynnie sportów zimowych również są mile widziane na stoku, organizator zapewnia atrakcje dla wszystkich gości, w tym również tych najmłodszych.

  Rejestracja na zawody narciarsko-snowboardowe została przedłużona do 21 lutego 2012 roku.
  Zgłoszenia można przesyłać formularzem dostępnym na stronie zawodów ASTOR Winter Cup 2012.
  Szczegółowe informacje wraz z regulaminem imprezy znajdą Państwo na dedykowanej stronie: www.astor.com.pl/wintercup