ASTOR dobroczynnie dla SZLACHETNEJ PACZKI

    Tuż po wschodzie słońca, 7 listopada 2012 r. kilkuosobowa ekipa zmobilizowanych do działania kobiet i mężczyzn ruszyła z ulicy Wygranej w Krakowie do Łodzi. Cel wyprawy: pomoc w szlachetnym wydarzeniu ? tworzeniu najnowszego spotu, który poruszy Polskę i przekona Polaków, że każdy może zmienić świat na lepsze. Choćby był to świat jednego człowieka. 
    Po wielogodzinnej podróży zespół dotarł na miejsce, do hali pełnej sprzętu i ludzi, którzy montowali scenę z kartonowych pudeł.  Wszystko to działo się w Łódzkim Centrum Filmowym, na planie spotu reklamowego tegorocznej edycji Szlachetnej Paczki ? akcji dobroczynnej, organizowanej od 11 lat przez Stowarzyszenie WIOSNA.  
    Firma ASTOR, która od lat zmienia polski przemysł, dostarczając sprzęt i oprogramowanie do automatyzacji i robotyzacji produkcji, tym razem posłużyła szczytnej idei zmieniania świata na lepszy, umożliwiając ekipie ze Stowarzyszenia WIOSNA dotarcie na czas na plan filmowy.
    W zdjęciach do spotu wzięli udział m.in. znani sportowcy Jerzy Dudek oraz Adrian Zieliński. Emisja planowana jest w ramach kampanii rozpoczynającej się 17 listopada 2012 roku. Tego dnia udostępnione zostaną bazy danych z opisami sytuacji życiowej i potrzeb rodzin, wspieranych przez darczyńców w ramach akcji SZLACHETNA PACZKA.
    Więcej informacji na temat SZLACHETNEJ PACZKI na stronie www.szlachetnapaczka.pl