Arkusze danych do ponad 1 100 przewodów chainflex dostępne online

    Najbardziej rozbudowana baza arkuszy danych technicznych dla przewodów chainflex do pracy w prowadnikach firmy igus jest już online. Dzięki temu klienci, którzy nabywają przewody chainflex, mają możliwość wyszukania szczegółowych danych technicznych dla ponad 1 100 przewodów z informacji zamieszczonych na ponad 790 stronach.

    Ponad 1 100 rysunków przekroju poprzecznego przewodów daje klientom niepowtarzalną szansę szczegółowego ustalenia położenia poszczególnych żył w stosunku do łącznej wiązki skrętu i optymalnego przypisania odpowiedniego obłożenia pinów do wtyczek. Informacje zawierają dokładny opis różnych materiałów płaszcza, w jakich dostępne są przewody firmy igus, z podaniem wszystkich właściwości z zakresu odporności tych materiałów w celu dalszego uproszczenia wyboru właściwego przewodu.

    Szczegółowe parametry, takie jak warunki stosowania, droga przesuwu czy promień gięcia, pomagają zaprojektować cały system, zwiększając okres użytkowania urządzeń i maszyn. Dostępny online program arkuszy danych chainflex, do którego wchodzi się z poziomu informacji ogólnych o produktach chainflex, oferuje obszerną bazę danych o poszczególnych rodzajach produktów w języku niemieckim i angielskim. W planach są kolejne wersje językowe.

    www.igus.pl/chainflex