ARCHISPACE BUDMA 2011 ? Akademia efektywnego projektowania

Jednym z najważniejszych ogniw branży budowlanej są projektanci. To specjalnie dla nich od kilu lat powstaje przestrzeń Archispace. Przygotowane przez Międzynarodowe Targi Poznańskie i PROCAD miejsce będzie doskonale odzwierciedlało specyfikę pracy tej grupy zawodowej. Najnowsze technologie informatyczne wspomagające projektowanie, gigantyczna baza bezpłatnych bibliotek CAD i bezpośredni kontakt z producentami branży budowlanej w jednej wspólnej przestrzeni specjalnie dla architektów, konstruktorów czy instalatorów.
18 mini szkoleń dziennie – Akademia Efektywnego Projektowania
Najważniejszym i największym elementem stoiska i idei ARCHISPACE BUDMA 2011 będzie Akademia efektywnego projektowania. W wyposażonym w kilkadziesiąt miejsc obszarze każdego dnia targów odbędzie się 18 krótkich szkoleń na żywo dotyczących najnowszych trendów i technologii projektowych. Każde szkolenie zakończy się wręczeniem certyfikatów, które będą jednocześnie zawierały unikalny dostęp do bezpłatnej bazy pokazów on-line. Będą one stanowiły doskonałe rozwinięcie tematu szkolenia i umożliwią projektantom wielokrotne przestudiowanie poruszanych problemów.
Biblioteka 40 tys. rysunków CAD dla gości ARCHISPACE BUDMA 2011
Wzorem lat ubiegłych, aktywnie działający projektanci będą mogli otrzymać płytę przygotowaną specjalnie na BUDMĘ i dystrybuowaną wyłącznie w czasie targów. Na płycie znajdą się m. in.: biblioteka 40 tys. rysunków CAD (cyfrowych modeli konkretnych produktów branży budowlanej wykorzystywanych w  polskich inwestycjach), materiały informacyjne i prezentacyjne, program Asystent Projektanta – umożliwiający wygodne zarządzanie bibliotekami rysunków CAD.
Premiera! Audytor OZC 3D ? losowanie 8 pełnych licencji 
Archispace Budma 2011 to także premiera nowej, wyjątkowej wersji dobrze znanego na rynku programu do obliczania projektowego obciążenia cieplnego, określania sezonowego zapotrzebowania na energię cieplną oraz wykonywania Świadectw Energetycznych budynków. Audytor OZC teraz w wersji 3D umożliwia przyspieszenie pracy poprzez bezpośrednią współpracę między architektami i projektantami wewnętrznych instalacji sanitarnych.  Audytor OZC 3D umożliwia wymianę danych z Revit Architecture.
Program powstał przy współpracy firmy SANKOM (specjalizującej się w opracowywaniu oprogramowania dla branży sanitarnej) i PROCAD (dostawcy systemów wspomagających projektowanie CAD)
Konsultacje z producentami
ARCHISPACE to także miejsce wzajemnych relacji między projektantami a producentami branży budowlanej. Producenckie punkty konsultacyjne będą okazją do poznania nowości w ofercie, ale przede wszystkim zapoznania się z możliwością wykorzystania wirtualnych modeli konkretnych produktów wprost w projektach budowlanych.
Codziennie nagrody`
Wszyscy uczestnicy Akademii efektywnego projektowania będą mieli szansę na zdobycie atrakcyjnych nagród. Codziennie do rąkgości trafi (poza wspomnianymi już 8 licencjami Audytor OZC 3D) multimedialny tablet i kilka kart PROCENT – programu lojalnościowego firmy PROCAD z już nabitymi punktami gotowymi do wymiany na wybrane upominki. 
Więcej ? www.procad.pl/archispacebudma